SĀKUMS
JAUNUMI

2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā

Vakar, 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā, kur vadīja paraugstundas skolēniem. Sporta

stundas ietvaros bērni saņēma pamatzināšanas par sporta spēl iregbijs, iemācījās mest bumbu, ķert piespēli, izzināja

regbia spēles.

Regbija kluba "Mītava" galvenais treneris Roberts Bondarenko: "Man prieks, ka izdevās savstarpēji labi sadarboties ar 4 vidusskolu, bērniem bija interese, to es redzēju viņu atdevē. Ceru, ka vēl vairāk jauno skolēnu uzzināja,kas ir regbijs un tiem, kuriem būs interese turpinās treniņus mūsu klubā. Paldies sporta skolotājai Natālijai Gorškovai par iespēju piedalīties, ceru, ka arī turpmāk varēsim tik pat veiksmīgi sadarboties. 2018.gada 16.janvāris
Tube You

Seko mums līdzi sociālajos tīklos un uzzini jaunumus par Regbija Klubs “Mītava” pirmais

2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā
SĀKUMS +371 20498051  info@rkmitava.lv JAUNUMI

2018. gada 15. janvārī regbija klubs

"Mītava" viesojās Jelgavas 4

vidusskolā

Vakar, 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās

Jelgavas 4 vidusskolā, kur vadīja paraugstundas

skolēniem. Sporta stundas ietvaros bērni saņēma pa-

matzināšanas par sporta spēl iregbijs, iemācījās mest

bumbu, ķert piespēli, izzināja regbia spēles.

Regbija kluba "Mītava" galvenais treneris Roberts Bondarenko: "Man prieks, ka izdevās savstarpēji labi sadarboties ar 4 vidusskolu, bērniem bija interese, to es redzēju viņu atdevē. Ceru, ka vēl vairāk jauno skolēnu uzzināja,kas ir regbijs un tiem, kuriem būs interese turpinās treniņus mūsu klubā. Paldies sporta skolotājai Natālijai Gorškovai par iespēju piedalīties, ceru, ka arī turpmāk varēsim tik pat veiksmīgi sadarboties. 2018.gada 16.janvāris
2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā 2018. gada 15. janvārī regbija klubs "Mītava" viesojās Jelgavas 4 vidusskolā Tube You