SĀKUMS
JAUNUMI

2018.gada 30. jūnijā, Regbija klubs "Mītava" aizvadīja divas sacensības

Sestdien, 30. jūnijā, Regbija klubs "Mītava" aizvadīja divas sacensības, U 18 meiteņu komanda piedalījās Latvijas čempionāta 1. posmā, savukārt Jelgavā zēni aizvadīja U12 čempionātu Mītavas Attīstības līgā. Meitenes U18 čempionātā spēkojās pret Jūrmalas un Imantas vienaudzem, šoreiz nācās atzīt vienaudžu pārākumu un mūsējās zaudēja visās spēlēs. U12 komanda piedalījās mūsu kluba organizētajā attīstības līgā, sākotnēji tika uzvarēta komanda Uguns Lauvas, pēcāk Ovāls/RRK, bet pret Livonia zaudējums 15:10. RK Mītava galvenais treneris Roberts Bondarenko: "Šobrīd klubā ir neliels nesaprašanās periods, spēlētāji vēlas baudīt vasaru un mēs pilntiesīgi nevaram nobalansēt sastāvu, nevaram gatavoties,tomēr saprotu, ka neesam profesionāļi un šāda atieksme ir normāla. Šīs spēles mums atklāj jaunas problēmas pie kurām jau sākšu strādāt svētdien, ir redzams brāķis, kurš ir jāatrisina tuvākajā laikā. Paldies visiem par dalību mūsu kausā, cerēju gan, ka komandu n oLatvijas būs vairāk, bet dzīves realijas laikam ir tādas, kādas ir." Publicēšanas datums: 2018. gada 2. jūlijs
Tube You

Seko mums līdzi sociālajos tīklos un uzzini jaunumus par Regbija Klubs “Mītava” pirmais

2018.gada 30. jūnijā, Regbija klubs "Mītava" aizvadīja divas sacensības 2018.gada 30. jūnijā, Regbija klubs "Mītava" aizvadīja divas sacensības
SĀKUMS +371 20498051  info@rkmitava.lv JAUNUMI

2018.gada 30. jūnijā, Regbija klubs

"Mītava" aizvadīja divas sacensības

Sestdien, 30. jūnijā, Regbija klubs "Mītava" aizvadīja divas sacensības, U 18 meiteņu komanda piedalījās Latvijas čempionāta 1. posmā, savukārt Jelgavā zēni aizvadīja U12 čempionātu Mītavas Attīstības līgā. Meitenes U18 čempionātā spēkojās pret Jūrmalas un Imantas vienaudzem, šoreiz nācās atzīt vienaudžu pārākumu un mūsējās zaudēja visās spēlēs. U12 komanda piedalījās mūsu kluba organizētajā attīstības līgā, sākotnēji tika uzvarēta komanda Uguns Lauvas, pēcāk Ovāls/RRK, bet pret Livonia zaudējums 15:10. RK Mītava galvenais treneris Roberts Bondarenko: "Šobrīd klubā ir neliels nesaprašanās periods, spēlētāji vēlas baudīt vasaru un mēs pilntiesīgi nevaram nobalansēt sastāvu, nevaram gatavoties,tomēr saprotu, ka neesam profesionāļi un šāda atieksme ir normāla. Šīs spēles mums atklāj jaunas problēmas pie kurām jau sākšu strādāt svētdien, ir redzams brāķis, kurš ir jāatrisina tuvākajā laikā. Paldies visiem par dalību mūsu kausā, cerēju gan, ka komandu n oLatvijas būs vairāk, bet dzīves realijas laikam ir tādas, kādas ir." Publicēšanas datums: 2018. gada 2. jūlijs
Tube You 2018.gada 30. jūnijā, Regbija klubs "Mītava" aizvadīja divas sacensības 2018.gada 30. jūnijā, Regbija klubs "Mītava" aizvadīja divas sacensības